Güncel Danışmanlık

İnsanlık Eğitimle Yücelir

Ülkemizde mevcut işletmelerin 99% unu oluşturan KOBİ’lerin ve aile şirketlerinin, değişen dünya ve rekabet ortamı ile baş edebilmeleri özel önem gerektiren bir konudur.
Bu gün gelinen noktada, firmaların, etkin bir finansal yönetim, stratejik planlama, markalaşma, yeni pazarlara açılma, kriz yönetimi ve modern yönetim sistemleri ile donanması gerekliliği kaçınılmaz bir gerçekdir.
İşletmelerin değişen dünya düzeninde ve artan rekabet ortamında, ekonomik varlıklarını sürdürerek rekabet güçlerini artırmak, eğitimle kazanılacak önemli bilgi birikimi, ihtisaslaşma ve dünya ile aynı paralelde bir işleyiş deneyimi gerektirmektedir.
Firmaların bu değişen rekabet koşullarında sürdürülebilirliklerini sağlayabilmeleri için bu çalışmaları sizlerle birlikte uygulayacak, sizlere destek verecek çözüm ortaklarınız olmalıdır.

Güncel Danışmanlık sağladığı Strateji Danışmanlığı, Uluslararası İş Geliştirme Danışmanlığı, Dış Ticaret Danışmanlığı, Finansal Danışmanlık ve Kobi Danışmanlık Hizmetleri ile ülkemizde mevcut işletmelerin %99 unu oluşturan, ekonomik varlıklarını başarıyla sürdürerek, rekabet güçlerini artırmak isteyen KOBI’lerimizin, inanılmaz bir hızla gelişen yeni ekonomi sistemlerine kısa zamanda adapte olabilme sürelerini hızlandırarak, global rekabette öne geçiren stratejiler ve yeni Dünya markaları yaratmanıza yardımcı olabilmek amacıyla sizlerin yanındadır.
Güncel Danışmanlık, Bireysel ve Kurumsal Eğitimleri ile bir işletmede ihtiyaç duyulan her konuda, çözüm ortaklığı anlayışı ve sorumluluklarının bilinci ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunmaktadır.

Güncel Danışmanlık

MİSYONUMUZ

Danışmanlık ve eğitim gereksinimi olan KOBİ ölçekli işletmelerin ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet güçlerinin geliştirilmesine, kurumsallaşmalarına ve verimlilik artışına katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yüksek rekabet, yüksek verimlilik ve güçlü bir kurumsal kimlik sahibi işletmeler oluşmasına katkıda bulunmak.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

TOP